داستان ما:

موسسه آموزشی دکتر هراثی با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش در اردیبهشت ماه سال 1397 توسط دکتر کیوان هراثی افتتاح گردیده ­است. موسس این مجموعه، دکتر کیوان هراثی، دانش ­آموخته رشته زبان و ادبیات جهان از دانشگاه استانبول بوده و این مجموعه را پس از 18 سال سابقه مدیریت آموزشی و تدریس زبان­ها و دوره ­های مختلف با هدف ارائه شیوه­های نوین آموزش زبان­های خارجی به صورت فشرده و ترمیک برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تأسیس نموده­است.

مفتخر هستیم که همکاران و اساتید این مجموعه از بهترین­ها و دلسوزترین­های کشور عزیزمان بوده و از صمیم دل به آرمان­های آموزشی خود پایبند می­باشند.

این موسسه مجری کلاس­های مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، زبان روسی و کلاس­های آماده ­سازی آیلتس، تافل و تومر در سطح کیفی بالا می­باشد که طیف گسترده­ای از زبان­ آموزان شامل کودکان، نوجوانان و بزرگسالان بین سنین 3 تا 85 ساله را شامل می­شود.

شایان ذکر است که تشکیل و تدوین دوره­های آموزش زبان به صورت فشرده برای اولین بار توسط دکتر کیوان هراثی در سال 1385 در سطح جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی انجام پذیرفته­ است.

با یاری پروردگار متعال و تلاش تیم آموزشی، برنامه ­ریزی و روانشناسی مان  دست در دست زبان­ آموزان همیشه در حال رشد و سنجش کیفیت آموزشی دوره­ هایمان هستیم.

چرا با ما:

  • ملموس بودن مشکلات زبان­ آموزان و درک متقابل در سایه سال­ها تجربه آموزشی
  • ایجاد فضای مناسب و آرام آموزشی
  • استفاده از معتبرترین و پرکاربردترین کتاب­های روز دنیا
  • مجموعه پیشگام در برگزاری کلاس­های آنلاین، مشابه کلاس­های حضوری و با کیفیت بالا با مطالب آموزشی مختص آموزشگاه برای داخل و خارج کشور با شعار learn , what you want , where you want  when you want
  • تعداد بالای نمرات برتر در آزمون­ های معتبر بین­ المللی
  • برخورداری از سیستم برنامه­ ریزی، مشاوره و روانشناسی تحصیلی مجزا و مختص هر فراگیر برای کلاس­های حضوری و آنلاین
  • تیم ترجمه حرفه­ ای